Про нас

Миколаївське підприємство "Термінал-Укрхарчозбутсировина" - це портовий комплекс по перевантаженню наливних харчових вантажів на території Дніпро-Бузького морського порту. Підприємство має статус підприємства з іноземними інвестиціями і здійснює зовнішньоекономічну діяльність з експорту послуг з перевалки наливних харчових вантажів, і експорту меляси та олії рослинної.

Контакти

Підприємство створено в 1990 році з метою забезпечення харчовою сировиною переробних підприємств півдня України. У 1991 році підприємству була виділена земельна ділянка площею 7,5 га в районі Миколаївського глиноземного заводу, для будівництва комплексу з перевантаження наливних вантажів. До розробки проекту були притягнуті іноземні компанії, що мають досвід у будівництві й експлуатації таких терміналів: «SVG» (Нідерланди), «Westway» (США). У роботу був прийнятий проект американської компанії «Вествей Трейдинг Корпорейшн». В 1994 введено в експлуатацію першу чергу комплексу та відвантажена на експорт перша суднова партія меляси.
Сьогодні портовий комплекс, загальним об`ємом зберігання 143000 м3 – це по суті 5 терміналів, ємністю зберігання 25-40 тис. тон кожен, зі своїми насосною та системою трубопроводів. Приймання вантажів від різних постачальників кожного клієнта проводиться окремо через буферні резервуари. Цілодобова охорона, відеоспостереження, сигналізація, система обліку наливу та температури вантажу в резервуарах, онлайн доступ до системи обліку на запит Клієнта.
Технологічна схема роботи комплексу і злагоджена робота дозволяють вивантажувати до 14 тис.тн вантажів на добу з різних видів транспорту.
Обробка вантажів виконується на залізничних та автомобільних естакадах, розрахованих на 98/21 транспортних засобів, та на причалах №2-5 ДБМП з продуктивністю до 700 мт на годину.
Номенклатура вантажів: рослинні олії, меляса, спирт, гліцерин, сипучі вантажі (шрот,макуха), пальмова олія та інші.
Перелік послуг
– акредитовані лабораторії
– повний комплекс експедиторських послуг
– митне оформлення вантажів
– визначення кількості вантажів
– сертифікація вантажів в РТПП та державних органах
– послуги з агентування та фрахту суден
-взаємодія з першокласними міжнародними сюрвейєрскими компаніями (Dr. Buschmeyer, Control Union, SGS, Inspectorate та ін.) з цілодобовим перебування на території Терміналу.
Термінал завершує проектні роботи з будівництва в припортовій зоні зернового елеватора та потужностей для перевантаження зернових та насипних продуктів. Початок будівництво планується на 2015 рік.
Наразі нашим підприємством завершено оформлення в довгострокову оренду земельної ділянки площею 150 га, прилеглої до нині діючих терміналів, для будівництва підхідного каналу, 6 причалів загальною довжиною 2400 метрів для обслуговування олії, зернових, генеральних вантажів, ро-ро та розміщення контейнерного терміналу. Перелік об`єктів та вантажів не є остаточним та може змінюватися залежно від ринкової кон`юктури. Проектом передбачено проведення днопоглиблювальних робіт (довжина шпунта дозволить довести глибину біля причалу до 15 метрів), намив територій для розміщення причалів.
“Термінал-Укрхарчозбутсировина” володіє прилеглою до порту земельною ділянкою. В наявності є всі необхідні комунікації – електрика, вода, пара, каналізація, під`їзні шляхи – автомобільні та залізничні. Все це створює сприятливі умови для будівництва в припортовій зоні промислових потужностей з виробництва, переробки та реалізації різноманітних продуктів (зернові, алкоголь, рідкі добрива, рослинні олії та ін.).
Загальний об`єм днопоглиблювальних робіт на повний розвиток складе близько 10,0 млн.м3.
Об`єм ґрунту відрефульованого в утворювану територію складає близько 2.5 млн. м3.