Миколаївське підприємство “Термінал-УПСС”, яке є портовим комплексом по перевантаженню наливних харчових вантажів на території Дніпро-Бузького морського порту, має честь запросити Вас на подію – офіційне відкриття портового перевантажувального комплексу Термінал-УПСС та прийняти участь в урочистому відкритті шостої черги виробничих потужностей Терміналу-УПСС.

Захід, присвячений введенню в експлуатацію нового резервуарного парку, буде проведений в рамках конференції «Олійно-жирова промисловість-2016», за місцем знаходження:

Термінал-УПСС: Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Галицинове, вул. Набережна, 27.

Дата та час проведення: 26 жовтня 2016, 11:00 – 13:00.

На сьогоднішній день, олійно-жирова галузь України є найбільш динамічною, інвестиційно привабливою та демонструє всі нові і нові досягнення. Відкриття нового резервуарного парку є наочним підтвердженням цього факту.

Новий  резервуарний парк для пальмових, екзотичних олій та інших високоплавких продуктів, жирів включає в себе: 14 резервуарів, ємністю зберігання 41 тис.м3; залізничну та автомобільну  естакади; лабораторію; дотримання режиму зберігання та перевантаження продукту при температурі до 700С. Полімерне внутрішнє покриття резервуарів дозволяє працювати практично з будь-якими видами наливних вантажів.

Запуск цього об’єкту допоможе залучити імпортні вантажі, що надає можливість Клієнтам формувати замкнутий логістичний ланцюг та укладати фрахтові контракти з урахуванням зворотнього навантаження суден експортними вантажами.

В офіційній церемонії запуску проекту візьмуть участь: представники Міністерства АПК та Міністерства інфраструктури, народні депутати ВРУ, представники АМПУ, голови місцевих адміністрацій,  представники українських та міжнародних торгівельних компаній, виробників, експортерів та імпортерів рослинних олій, імпортерів, інспекційних й логістичних компаній, брокери, галузеві асоціації та ін. Орієнтовна кількість учасників – 200 осіб.

Під час урочистої події для учасників буде проведена екскурсія по діючому портовому комплексу Термінал-УПСС та будуть презентовані проекти розвитку портової інфраструктури на 2017-2020 роки.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном: +380 512 376339 або електронною поштою: office@terminal-fal.com.ua

 

Будемо раді, бачити Вас на цій урочистій події!